Oi voi voi

selkään hieman sattuu=laiskottaa hirveesti. Taidanpa käydä lääkäriltä hakemassa saikkua kun voi voi voi laiskottaa kamalasti. Diagnoosi= lorvikatarri, heh heh heh.

Äidillä on hieman silmä kipeenä= jouduin suljetulle osastolle mt-ongelmien takia muutamaksi viikoksi.

Heh heh heh heh.
887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mun äiti voi hoitaa sua.
Sillä on mielisairaanhoitajan koulutus.
olet osaavissa käsissä.

Äänestä
  • Taitaa oikeasti olla laikkari eli laitoshuoltaja. Sulla on vaan yleensä tapana liioitella näitä teikäläisen titteleitä, heh heh heh:D Työttömästä duunarista tuleekin yhtäkkiä minuutissa johtava valtion virkamies ja laikkarista sairaanhoitaja, heh heh heh heh.

    Äänestä

  • heh heh heh kirjoitti:

    Taitaa oikeasti olla laikkari eli laitoshuoltaja. Sulla on vaan yleensä tapana liioitella näitä teikäläisen titteleitä, heh heh heh:D Työttömästä duunarista tuleekin yhtäkkiä minuutissa johtava valtion virkamies ja laikkarista sairaanhoitaja, heh heh heh heh.

    olin siinä joukossa jotka ensimmäisinä sillä nimikkeellä valmistui, ja siitäkin on aikaa ja ihanat muistot - en peruisi

    Äänestä

  • s.... kirjoitti:

    olin siinä joukossa jotka ensimmäisinä sillä nimikkeellä valmistui, ja siitäkin on aikaa ja ihanat muistot - en peruisi

    Beibi sou vai dount jy kil mii

    Äänestä

Olen luuseri, jee jee jee.

Äänestä

hyvin sulla. Turhaan vatvon omia ongelmiani, kun jollakin on noinkin huonosto asiat ;)

Äänestä

uisit p.askassa jos ei siivojia olisi että uliuli vaan pässi!

Äänestä

Sitäpaitsi mulla ei ole edes noita laikkarin papereita. Painan pää märkänä hoito-alan duunia. Pistelen ihmisiä ja jaan lääkkeitä. Olen saatto-hoidossa, ensi-avussa ja minulla ei ole edes laikkarin papereita :D)))))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heh heh hah hah kirjoitti:

selkään hieman sattuu=laiskottaa hirveesti. Taidanpa käydä lääkäriltä hakemassa saikkua kun voi voi voi laiskottaa kamalasti. Diagnoosi= lorvikatarri, heh heh heh.

Äidillä on hieman silmä kipeenä= jouduin suljetulle osastolle mt-ongelmien takia muutamaksi viikoksi.

Heh heh heh heh.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu