t sun teksteijäs tällä palstalla on p¤skaa, sun ulosanti on kakkaa, ja miksi et tee itseäsi tykö real-liferuisleipä? olet sakia. olet ylioppilastyttö, ja niin olevana sakia.
http://www.youtube.com/watch?v=FbR2eczApEI
http://www.youtube.com/watch?v=FbR2eczApEI
Vastaukset 4
Vanhimmat
ehkä täällä ei kukaan välitä sinun seurastasi, jospa ei ole sua onnekseen edes tavannut tuokaan.
Juu. Tämä tyttö ei ei välittänyt sun seurasta ja nyt teet sitten itsestäsi täällä todellisen pellen. Taitaa sulla viirata todella pahasti. Taidat olla aika yksinäinen ja aika tietysti riittää kun näitä haukkumaviestäjä suollat tänne kaiket päivät.
Eiks kukaan oo sulle aikaisemmin antanut pakkeja? Muistaakseni ainakin se pipopää ja se yksi pitkän huiskee tyttö baarissa, jota ei kiinnostanut sun seura pätkääkään. Taisit itsestäsi luulla liikoja ja leijailla pilivilinnoista ja nyt tipahdit kovaa maan pinnalle. Kato, et sä kaikkia voi millään miellyttää. Toiset ihmiset saavat myös pakkeja, eivätkä he täällä mesota. Taitaa olla heillä vielä järki tallella, sulla ei taida? Pitäiskö sun varata aika tuolta suljetulta?
nousuhumalassa.
http://m.youtube.com/watch?v=bTiqePH2yZg