Viekä keran: En oe Heluntainen !!

Eikö se enep perille ??

En Oe koksaan olutkaan heluntainen,!


Siunauksella


Kes
683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi ylipäänsä mulkoilet ja huidot? Onko teillä kaikilla helluntailaisilla niin huonot puheenlahjat että korvaatte puutteen tyhjällä ylimääräisellä karjumisella? Lapsetkin pelkää, jos nyt joku sattuu lapsensa sinne klovnitelttaan mukaansa ottamaan.

Äänestä
  • Oet saastaa ,suurta saastaa.


    Vedä jo käeteen !!

    Äänestä

  • Sitten arviointeihisi minun sidoksiini, en ole koskaan ollut helluntailainen, olet surkea valheella elävä klouni itse.

    kes

    Äänestä

# En oe Heluntainen !!#

Oet Huluntainen!!

Antisiunauksella

Kas

Äänestä

ET kuulosta uskottavalta, hmm...

Äänestä

OK.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalajoki-yliviska alue kirjoitti:

Eikö se enep perille ??

En Oe koksaan olutkaan heluntainen,!


Siunauksella


Kes

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu