nastasankareilla

Paskat housuissa kun räntäkuuroja sataa Etelä-Suomessa!
758
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Minäpä olen niin rohkea, että vaihdoin tänään täällä Keski-Suomessa kesärenkaisiin pelkäämättä ensi viikon ennusteita. Tiistaina olivatkin vielä nastat tarpeen, kun kävin Kuusamon seudulla.

Äänestä

Täällä uudellamaalla sati tänään räntää ja rakeita, mutta en koe talvirenkaita tarpeelliseksi.

Äänestä
  • Penis.

    Äänestä

  • Siiv Ari kirjoitti:

    Penis.

    Voitaisiinko Ari tavata, niin hommaan sinulle kaipaamaasi asiaa?

    Äänestä

  • Siiv Ari kirjoitti:

    Penis.

    Muuten ihan asiallinen kommentti, mutta ei liity aiheeseen milään tavalla.

    Äänestä

nastoilla rapsuttelee pääsääntöisesti perheenäidit romuautoilla, paskaranneduunarit paskoilla romuilla ja tietenkin "ammattiautoiljat" eli pakettiraketit ja muut rengit joilla on kuspää isäntä.

Äänestä
  • Enemmän valvontaa ja suurempi sakko, esim 70 € olisi hyvä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin se menee kirjoitti:

Paskat housuissa kun räntäkuuroja sataa Etelä-Suomessa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu