Onko joku eläin ylitse muiden, sellainen jota halutaa ja joka maksaa eniten?
Mikä suomalainen eläin on arvokkain ja kysytyin täytettynä?
Tutkimusta teen
2
135
Vastaukset
- itikatrock
itse olisin valmis maksamaan täytetystä itikasta 100€. että kun istuu kesällä paska-huussissa niin jo on perkele itikat heti kimpussa ja joudun housut nilkoissa juoksemaan sisälle mökkiin. kuset vaa valuu pitkin kankkuja ku juoksen nii kovaa :)
- Riistavalvoja
Hei
Suurta kysyntää juuri nyt esim: Pyryharakka . Myös rasvattu salama kiinnostaa jos saat kiinni .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275