Eli kysymyksii tulemaan
Kyselkää -95 syntyneeltä homojääkiekkoilijalta
-95
24190
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Eikös se kitkapaskan haju oo ällöttävää??
Hahaha xD
Mitä sun joukkuelaiset aattelee susta?
Onks sul kikkiä?
Ne ei tiedä :D Vanhemmat kyl tietää, mut muut ei
Ei ole
Ne ei tiedä, mut vanhemmat tietää
Miten pystyt olemaan samas kopis kun vaihetaan varusteet?
Helposti, ei mulla ala seisomaan kun nään ensimmäisen kullin xD
Niih, vasta toisella.
Miksi piti erikseen mainita, että olet homojääkiekkoilija? Sehän on tiedetty juttu, että kaikki jääkiekkoilijat ovat homoja.
No anteeksi kauheasti xD
ajattelitko koskaan kertoa homouttasi muille joukkuelaisille?:)
Kerron sillä hetkellä kun ollaan kaikki alasti pukukopissa suihkussa, sit mä perseraiskaan kaikki niin että ne ei pysty pelaamaan lätkää tai kävelemään ainakaan vuoteen. Ja koutsi saa ottaa multa suihin mun kaapistatulon kunniaksi.
No en oo ainakaa vielä kertomas asiasta joukkulaisil, pelkään vähä niiden reaktioo :( Mut ehkä sit joskus kerron ku oon siihe valmis :)
PS. Tääl on taas toi yks trolli näköjää ku kirjottelee kaikkee paskaa xD
Miekin oon homo. Ei se niin helppoo oo kertoo kellekkään...
Mun vanhemmat ja luokan pojat tietää...
Mutta ku ei oo kaapissa niin sitten saa jonkun rinnalle :)
Mun vanhemmat tietää ja mä seurustelen :)
Ihanaa :3 Parhaat seurustelee
jep :)
Vitun homot!
hintti /ranne/ /kaula/
Olen jalkapalloilija ja olen ihastunut joukkuelaiseen. Onko samoja ongelmia sinulla ollut? Itse tykkään myös naisista. Tämä joukkuelainen on ainut POIKA johon olen ihastunut.
En ole ihastunut ikinä joukkuelaiseen, joten vaikea sanoa mitään :)
ootko koskaan ihastunu tyttöön ? :/ mull jotain tonneppäin olevaa ongelmaa ku katon tyylii naisii sillee O.O jos jollai o hyvä perse tyylii ja ärsyttää ku tuntuu tyhmält XD en oo khyll bi enkä todellakaa haluis koskaa mitää tehä tytön kaa vaa niinku oon kateelline joillekki xd