LOIKKARIT ON ROSKASAKKIA

HISTORIAKIN todistaa ja sillä on tapana toistaa itseään,tulee myös uusi jäähalli!!!
5100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sanottu.Näin on ollu ja tulee olemaan.

Äänestä
  • sitte on taas loikannu ?

    Äänestä

ilkka vittuile

Äänestä

persuloikka,voipi tulla äänestyslaji

Äänestä
  • nää ny meinnaat vai riuttasta ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sen jo kirjoitti:

HISTORIAKIN todistaa ja sillä on tapana toistaa itseään,tulee myös uusi jäähalli!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu