Talvi on mennyt

Nyt täytyy kaivaa sitten hyvä palvelija autotallista kesäkäyttöön muutamaksi kuukaudeksi nimittäin Citroen 2v.
891
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Omistat kaikkien aikojen parhaan Citikan. Nämä muut onkin sitten täyttä skeidaa

Äänestä

ukko sitä mieltä?. Kun sinullahan ei ole citikasta kokemusta kuin se mitä olet muilta kuuullut.

Äänestä

2CV on kyllä tuttu mutta 2v on täysin tuntematon. Parempi yritys sitten taas seuraavalla kerralla, jookos.

Äänestä

Oikea mallimerkintä kuuluisikin olla 2WC. ?

Äänestä
  • Kaikki mitä olet surkean elämäsi aikana tuottanut onkin joko kusta tai paskaa.

    Äänestä

nus`sia eikä viilata se on minulle vain 2 v sillä sipuli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kesä auto kirjoitti:

Nyt täytyy kaivaa sitten hyvä palvelija autotallista kesäkäyttöön muutamaksi kuukaudeksi nimittäin Citroen 2v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu