Torniossa sattui kolari, jossa ei onneksi tullut vahinkoja. Vain autovaras kuoli! Taas yksi vähemmän.
Onni onnettomuudessa
Hups
2487
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
kyseinen ikävä onnettomuus olisi ollut vältettävissä nopeusvalvontakameroiden avulla.
Rosvo olisi ajellut hissukseen kotiinsa ja purkanut auton tuhansiksi paloiksi, ostanut tyttöystävälleen sormuksen ja perustanut perheen jossa olisi vuosien kuluessa kasvatettu kaksi uutta autovarasta ja yksi murhamies.
Iltasanomien mukaan varastetun auton kyydissä ollut mies kuoli. Tuossa jutussa ainakaan ei sanottu, että kyydissä ollut olisi ollut autovaras. Poliisi oli ottanut kiinni auton kuljettajan.
Siinä onnettomuuspaikassa muuten on melkein mahdotonta ajaa siihen valotolppaan, ellei ole tarpeeksi kännissä ja/tai huumeissa. Kumma kyllä siinä on ajettu niihin tolppiin ennenkin.