Onko täällä muita immeisiä joilla on pitkäaikaisen amfetamiinin käytön jälkeen ilmennyt lievää "adhd"ta(vilkkautta), vainoharhaisuutta sekä hitautta liikkeissä,puheessa? itsellä ollut tämmösiä jo muutama kk lopetuksesta eikä ole lähteneet vieläkään pois
Pirin lopetuksesta jääneet oireet
expiristi
7371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Urheile, kävele, juokse, nosta punttia
Oot tainnu olla jo vähän hidas valmiiksi. Homo.
itseasiassa urheilen joka päivä :). ÄLKÄÄ KOSKEKO AMFETAMIINIIN SE ON PASKAA!
Taitaa olla aivojen ylirasitusta se hitaus. Menee ajan kanssa ohi. Vähän niinku burnout tyylistä oiretta.
aika parantaa sen mihin järki ei enään kykene.. se on elinikänen prosessi se lopetus. mutta mitä kauemmin oot vetämättä,sen parempi olo kuitenkin tulee. mielestä se tuskin katoaa koskaan.
Katoaa se mielestä ja elämästä muutenkin. itsellä kesti noin 7vuotta kerätessä elämään tervettä sisältöä ja ympäristöä syrjäyttään doupin mielestä.. n. 7vuotta tulikin piikitettyä..
Luultavasti aloitit kayttaan ( alkoi maistumaan) koska sinulla oli jo valmiiksi adhd.
Ja piri todella bootsaa vainoharhaisuutta jos on vahaakaan taipumusta.
Hitaudesta en ole juuri kuullut uutisia