Temarit on Klounisakkia !

Nyt nämä Klounit hakee Seinäjoella itselleen pääpelleä ja finaaliin ovat yltäneen Rinne ja Urpalainen..



Täsä samaa sontaa olen saanut seurata jo yli 60 v ja seuranta jatkuu......
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rinne on juopon oloinen normaali katujyrä joka alentaa uskottavuutta tosi tehokkaasti.

Äänestä

Toivotaan että koko sdp liike lakkautetaan.

Äänestä

sdp : vetelää s akkia..........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oiva Hönttömäki kirjoitti:

Nyt nämä Klounit hakee Seinäjoella itselleen pääpelleä ja finaaliin ovat yltäneen Rinne ja Urpalainen..



Täsä samaa sontaa olen saanut seurata jo yli 60 v ja seuranta jatkuu......

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu