Peugeotin nöyryytys

Peugeotin nöyryytykselle ei näy loppua
"Pysyisi auto kasassa edes yhden rallin"
51431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On se noloa! Erityisesti, kun sitikka johtaa identtisellä tekniikalla! Kyllä siinä on joku asentaja saanut huutoa!

Äänestä
  • Vaihteistona on Hewlandin laatikko,kun Citroenissa
    on Xtracin laatikko. eikä moottorikaan ole sama

    Äänestä

Niin. Mersukin on paska auto. Eihän tuo pysy yhtä gp:tä kasassa. Hei jos teillä ei ole oikeasti asiaa, niin säästäkää meitä! Oikeasti.

Äänestä

se mainitsi että ne osat jotka raakataan sitikan laatutarkastuksessa, käytetään pösössä, näköjään samaan on siirrytty rallipuolellakin.

Äänestä

...ei tarvitse ajella ralliautolla siviilissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Basse kirjoitti:

Peugeotin nöyryytykselle ei näy loppua
"Pysyisi auto kasassa edes yhden rallin"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu