ehkei miehillä

ole muuta tekemistä kuin vainoaminen ja seuraaminen. Viagraa saa apteekista en tiedä tarviiko reseptiä.
4116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kuinka ne asiat liittyy toisiinsa?

Äänestä

On paljon muuta tekemistä kuten mökin rakentaminen. :)
Uuden laajennuksen rungon pystytys on mukavasti saatu alkuun ja nyt katselen takkatulen loimua ja kuuntelen lintujen laulua täällä Juvalla. :)

Mukavaa iltaa s.... naiselle :)

Äänestä

Suurin osa täällä kirjoittaneista on naisia.

Äänestä

Ei auta viakratkaan jos on runkannu niin että tunto menee ja vielä paskonu verisuonensa huonoilla rasvoilla ja tupakoinnilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

ole muuta tekemistä kuin vainoaminen ja seuraaminen. Viagraa saa apteekista en tiedä tarviiko reseptiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu