Tuollainen on mukavaa katsella elokuvaa.

Jos on popcorniakin muisteltu ostettua ja jonkun tytön kanssa HD ja ehkä peräti kolme-D;nä. Itselleni en muista ikinä ostaa herkkuja.
460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei mitään elokuvia kun nyt kohta tulee uroviisut.

Äänestä

Ai niin nekin vielä, hyvä kun muistutit, mutta minua kyllä ilahduttikin kun itse tykkäsin jostain tytöstä varmaan jo vuodenkin ja saattaa välilä olla nukkumassa seinäni takanakin.

Äänestä

heitä homo voltti

Äänestä

Divergent on sellainen elokuva on mikä pitäisi seuraavaksi tarkastaa, että minkälainen on.

Osto vittu saatanan "vitun hintti mies"

Terve Osto vittu saatanan "vitun hintti mies"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jamespottihirviö kirjoitti:

Jos on popcorniakin muisteltu ostettua ja jonkun tytön kanssa HD ja ehkä peräti kolme-D;nä. Itselleni en muista ikinä ostaa herkkuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu