Huomasin että heräsin.

Tai no en oikeastaan kunnolla vieläkään herännyt, pitää herätellä hetki.
Mutta nukuin aika huvin.
379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Suihkuun

Äänestä

Mutta ei tartte mennä suihkuun jos ulkona sataa vettä, vain ostamaan r-kioskilta entrecote-pihvejä, pitäisi olla valikoimissa, kun muutkaan kaupat eivät taida olla auki.

Äänestä

Nykyään hyvin varusteltuja..
Akkuporakone ja rälläkkä sisäfilepihvien kylkiäisinä. :D
Hyvä Rautakirja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puoliksiherännyt kirjoitti:

Tai no en oikeastaan kunnolla vieläkään herännyt, pitää herätellä hetki.
Mutta nukuin aika huvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu