Mielessään vieras kulli. Lauantaina ja laiva on europa helsingistä.
Aisuri (minä) jää kotiin oottelemaan tekstareita miten matka sujuu :)
Aisuri (minä) jää kotiin oottelemaan tekstareita miten matka sujuu :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Akkas on huora ja sinä täys aasi
Mahtavaa odotella miten vaimolla menee, toivottavasti saa isoa kullia
Millainen daami on lähdössä?
Olisko tuntomerkkejä?
Antaako panna paljaalla vai kumin kanssa?
Juteltiin just vaimon kanssa...sovittiin, että lähettää tekstareita illan mittaan mitä laivalla tapahtuu. Pimppikarvoja ajatteli kaunistella ja mietti millaisia alusvaatteita ottaisi mukaan. Eräs tärkeä kysymys johon vastaus oli aika helppo...hame vai housut...HAME!
Mielettömän kiemurtelevan kiiman kanssa pyörin kotona ja mietin mitä laivalla tapahtuu. Tulisi jo lauantai !
säälittävä luuseri
Päivitä tilannetta. Joko vaimo saanut vierasta kyrpää?
Tuliko vaimo pesemättä kotiin? Pääsitkö liukkaille?
Se vaimo missään vieraissa käynyt. Ei ollut edes laivalla vaan lähikaupassa ostamassa lauantaipäivän makkarasoppa ainekset. Eli Se siitä fantasiasta.
Viime syksynä tuli kaverin kanssa autolla ruotsista ja sto-tku laivalla yli. Mulla oli ajovuoro aamulla ja menin maaten parin oluen jälkeen. Kaveri jäi baariin ja heräsin kun kolisteli hyttiin, neito kainalossa. Panemaan alkoivat, ei siinä mitään. Mutta muija oli avovaimoni sisar ja varattu sellainen. En viitsinyt "paljastua" yläpedillä vaan annoin niiden naida parit varvit rauhassa. Aamulla satuttiin aamiaiselle samaan aikaan, oli siskolla hymy hyytyä kun tajusi kuka yläpedillä oli kiusannut.
Hei! Laita s-postia osoiteeseen [email protected]