Talla foorumilla tapahtuva kirjoittelu on rasismiin rinnastettavaa ,ihmisarvoa loukkaavaa toimintaa.
PAAPOLKYLLE
isoviha
660
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Menehän vl-mies taas panemaan akkaas.
Kalevin tunnistaa sairaudesta. Kauhea ihminen.
Kerro avaaja, miten meidän pitäisi suhtautua törkeitä Raamatun vastaisia valheoppeja opettaviin vanhoillislestaidiolaisiin.
No teidän kahden hellarin suhtautuminen jääköön poliisin ongelmaksi. Aika näyttää.
Kannattas tutustua liikkeemme 'hedelmiin' - lukea vaikka tuo Kalevan kirjoitus 'Kutitus-leikkeihin kätketty salaisuus, Via Dolorosa', joka kertoo isän särkemistä tyttäristä,. Tällaista herätystä tarvitaan, jotta voimme katsoa todella itseämme, sitä mitä meihin kätkeytyy yhteisönä. Näitä uhreja tuntevat eivät voi vaieta.
USAssa ei kannate "tehdä huorin" lasten kanssa: http://kotaku.com/5818630/game-store-owner-sentenced-to-290-years-in-prison-for-making-child-porn
Siellä näistä "huorinteoista" saa asianmukaisen rangaistuksen, toisin kun täällä hyväveli-maailmanvähitenkorruptoituneessa-pappa-virkamies-suomettulassa. Täällä voi vetää lasta hanuriin ja jatkaa lastenlasten kanssa, kun omat ovat tulleet liian vanhoiksi. Ja tuomio on tyyliin ehtoollista Oulujoen kirkossa tai teot ovat rikosoikeudellisesti vanhentuneita. VMP.
Saa voit vetaa a paasi ihan itte omalle polkyllesi. u are so busted.....