Näin unen jossa minulle sanottiin että "Bioforce center, siellä teet lopullisen lopputyösi" uni jatkui niin että näin isot harmahtavat kädet (jotka olivat omat käteni) siniharmaa pilvitaivas taustana. En ole ennen kuullutkaan moisesta centteristä. Onko joku tietoinen mitä uneni voisi tarkoittaa?
omat käteni
etsijä
2180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Unissa olemme erittäin nokkelia ja vitsikkäitäkin. Bioforce Center, varmasti jokin yhteys luonnonvoimiin, oletko ajatellut/tutkinut asioita jotka liittyisivät sellaisiin asioihin. Biologiaa, luontoa, henkisiä asioita jotain. Sinulla olisi suuret toimivat kädet toteuttaa niitä, kurottelet niillä kohti taivasta/Jumalaa, pyydätkö jotain apua siihen. Epäröitkö koska ne ovat harmaat, puuttuuko asiasta jokin elinvoima, osanen ennenkuin voit alkaa.
Saattoipa mennä ihan metsään tämä jutska, mutta ei voi sit mitää, nää on mun mielikuvia...
Voisi olla ihan nappiinkin! Löysin muuten jo netistä Bioforce center nimisen järjestönkin ja sen logossa on kaksi kättä sinisellä pohjalla. Se on joku WHO:n sisarjärjestö, mutta ei toimi Suomessa joten eipä se ainakaan taida sellainen olla. Tuo henkisten asioiden tutkiminen voisi olla lähempänä totuutta. Kiitos!