Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko liian aikaista?

Olemme molemmat yli parikymppisiä aikuisia. On tietysti tunteita alkanu heräämään molemmilla. Tunnettu vasta hieman yli 1kk. Onko liian aikaista harrastaa seksiä?
5139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä tiedät itse milloin olet valmis sillä ei ole tekemistä iän kanssa :)

Äänestä
  • 24V kysyy tälläistä

    Äänestä

On liian aikaista,kysykää vaikka jehovan todistajilta

Äänestä

vasta hieman yli 1kk. Onko liian aikaista harrastaa seksiä?
—ei ole jos kumpikin haluaa, mutta on jos toinen ei halua.

Äänestä

Jos haluatte ni pankaa menemää mut jos ei halua ni älkää. Baareista kun etsii panoja niin hyvä jos 2h on tienny koko tyyppii ja menee panemaa ku haluttaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen24 kirjoitti:

Olemme molemmat yli parikymppisiä aikuisia. On tietysti tunteita alkanu heräämään molemmilla. Tunnettu vasta hieman yli 1kk. Onko liian aikaista harrastaa seksiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu