Yllätyin Huhtalan tasokkuudesta!!!
Pelannut tosi hyvin.
ROHKEA pelaaja, taitoakin löytyy.
Tommi Huhtala=parhaita pelaajiamme 2014 MM-kisois vai mitä?
5
299
Vastaukset
- ggg09876
samaa mieltä, tosin osasin aavistaa että huhtala tulee pelaamaan vahvasti kuten liigassakin!
- Pehmeä Jänis
MrJuha ei sitten hirveästi seuraa lätkää...
Noh, monentasoisia on fanejakin- MrJuha82
En oo nähny tällä kaudella ollenkaan SM-liigaa, koska kanavapakettiin ei mahdu se kanava, joka näyttää SM-liigapelit, jotka on siis finito.
Näyttäisi että Huhtalan taitotaso on parantunut huomattavasti.
- yyaa
huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtal hyvä!huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala ohuhtala on hyvä!n hyvä!huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala ohuhtala on hyvä!n hyvä! hyvä!a ohuht hyvä!huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala ohuhtala on hyvä!n hyvä!ala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala ohuhtala on hyvä!n hyvä!hyvä!n hyvä!huhtala on hyvä!huhtala on hyvä!huhtala ohuhtala on hyvä!n hyvä!hyvä!
- j8ft
onhan se
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1265676
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai984866Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404824Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3952449- 1312370
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv22017- 1131942
- 2561627
- 3831387
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.601243