koko keskusteluun pieni valaisu.pimppa eli emätin n.10 cm pitkä/syvä.joten periaatteessa 10,5cm riittää pituutensa puolesta(oikea asento)pohjakosketukseen.sopivasti paksuutta ymp.mitta 10-12cm standardi.nuoret miehet HOI!!!jos haluatte halkaista naisen niin ostakaa kirves!!puheet 25cm/15cm kaluista on turhaa.10cm ei tupsusta tiedä muuta kuin tuoksun.pankaa pojat pankaa!!kyllä me tytöt tykätään teistä kaikista!!!
omaava
ison
2934
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Oletko poika koskaan saanut pillua?
Vai että 10 sentin pimppejä. Ha ha haa.
Olen viimeisen n. 25 vuotta nussinut 20 senttisellä kalullani kymmeniä naisia ja aina on uponnut juurta myöten. Revi siitä pätkä!
Naisen "mitat" ja muutakin hänen ihmeellisestä anatomiastaan voit lukea ihan tavallisesta lääkärinkirjasta!
Ei nainen ole pohjaton!
10 cm:n peniksellä varustettu mies voi aivan hyvin tyydyttää naisen paremmin kuin 20-senttisen omistaja. Jos naisella on hyvin tiukka emätin, niin pienempi penis tuntuu paremmalta. Peniksen pituudella ei ole ratkaisevaa merkitystä tuntoherkkyyden suhteen, koska naisen emättimen sisällä on erogeenisiä alueita myös lähellä suuaukkoa (ns. G-piste). Useimmat naiset saavat orgasmin klitoriksen kiihottamisen avulla. Tähänkään ei tarvita pitkää penistä. Nautintoon vaikuttaa myös naisen lantionpohjan lihasten kunto. Lisäksi parin henkinen yhteys, toisen kehon reaktioiden tunteminen, yhteinen tekniikka ja alkulämmittelyt heijastuvat rakastelun tyydyttävyyteen
Että: "Hahhah"!