Kohta olen BOB-hahmo Thin Peaks -ohjelmasta.

Kun laitoin tuota tyttöjen kemiallista muotovaahtoa päähäni!

Pitää pestä pois vain, joo tiedän, mutta muotoutuu kummalliseksi, ei ole vaarallista joo tiedän, mutta..noh..
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos on noita tyttöjen vaarallisia hiustenhoito juttuja, kannataa varautua heti, hiuksista voi tulla mitä sattuu.

Ei kannata ihmeellisiä purkkeja kaataa päähään elleivät tytöt neuvo ensin, NIIN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taisiollasupertehoka kirjoitti:

Kun laitoin tuota tyttöjen kemiallista muotovaahtoa päähäni!

Pitää pestä pois vain, joo tiedän, mutta muotoutuu kummalliseksi, ei ole vaarallista joo tiedän, mutta..noh..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu