Kesäkolli

Mistäs löytyis Paimiosta oikea kesäkolli kesälavoille? Täällä vapaa kaunis nainen vailla sitä kesäkollia.Eikä tarvi olla vapaa.
13602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

en niin humpasta ja masurkasta välitä,mut tietty se vaakamambo kyl kiehtoo tälläistä varattuakin viiskymppistä kaveria.

Äänestä

Kesäkullia voin sulle antaa ja osaan myös viihdyttää sinua lavalla humppaa valssia.

Äänestä

Minkähän ikäisestä seuralaisesta ilahtuisit?
Minä olen 43 vuotias ja kokemuksia lavoilta löytyy vuosien takaa, kuinka kokenut tanssija sinä olet?

Kavaljeeri1

Äänestä

Olen ihan mukavasti kokenut tanssija, mutta en halua niitä "parkettien partaveitsiä" edes kesäkolliksi. Ilahtuisin ikähaitarista 48-60v. Eikä haittaa vähän vanhempikaan, jos mukava olet. Toivon, että sitten kun mennään tanssimaan, vain me tanssitaan keskenämme tai sovitusti jokunen tanssi muittenkin kanssa. Juurikin sen takia etsin kesäkollia, ettei tarvitse notkua hakemassa. Osaan ihan hyvin tanssia.

Äänestä

Että kesäkolli kesälavoille! Kesäkissalle muistuttaisn, että se ainoa ja oikea kesälava on poltettu jo lähes 30 vuotta sitten. Legendaarinen Mäntyrinne on ollutta ja mennyttä. Totean vain, että aika entinen ei koskaan palaa...

Äänestä
  • Juu, eihän varattua miestä lainattaisi moiseen tarkoitukseen. Tanssihan on jopa syntiä sylivalssista alkaen.

    Äänestä

Se kesäkolli löytyi jo! Hauskaa kesää muillekin. Tanssit sujui mallikkaasti ja tapailu jatkuu.

Äänestä

valehtele lisää,telepatiallako yhteydet hoidit?

Äänestä

Tapasin tämän miehen lavalla ja ihana vapaa mies on kuten minäkin vapaa nainen. Tapaillaan kokoajan ja käydään myös tanssimassa. Ihanaa. JA sinä looser, olet vain kateellinen, mene itsekin sinne lavalle, niin ehkö voit löytää jonkun kivan kumppanin.

Äänestä
  • näin alas ei ole tarvinnut mennä,hakeakseen seuraa,joten lykkä till vaan sulle.

    Äänestä

  • hey looserrrrrr kirjoitti:

    näin alas ei ole tarvinnut mennä,hakeakseen seuraa,joten lykkä till vaan sulle.

    Sulla on sit suunta vaan ylöspäin, pohjalta ei voi kun nousta, alemmas ei pääse XD

    Äänestä

Ihanaa rakkautta ja niitä lavatansseja on riittänyt ja lisää on tulossa kokoajan tuon ihanan kesäkollin kanssa. Taitaa jo meidän suhde olla muutakin kuin vain kesäsuhde. Tällästä väliaikatietoa sinulle, joka epäilit, ettei voisi sitä ihanaa seuraa löytää kesälavoilta. Olen onnellinen ja miehenikin on ja kihlat kolahtaa kohta .Olemme jo sopineet päivänkin .Kyllä elämä on ihanaa, kun sen oikein oivaltaa. Laitoin viestin sinulle epälijä ihan tarkoituksella! Etsi itse myös elämä itsellesi, äläkä paheksu muita!

Äänestä
  • Muista pistää pitkät päälle,älä ajele puolillavaloilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kesäkissa1 kirjoitti:

Mistäs löytyis Paimiosta oikea kesäkolli kesälavoille? Täällä vapaa kaunis nainen vailla sitä kesäkollia.Eikä tarvi olla vapaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu