en haluu enää lapsia

Ja sä haluut. Kaikki naiset haluu. Jos sanoo et ei, niin valehtelee...
9122
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

nainen.

Äänestä

niin ei tule enää lapsia

Äänestä

niin haluankin, pikkupojan

Äänestä

lapset on tehty. En todellakaan jaksa enempää lapsia.

Äänestä

Entä ne muut onkelmat? Jos niitä on enempi kuin 2 niin unoha koko nainen!

Äänestä

Ei ole lapsia.. ja tuskin saankaan, vaikka haluaisinkin:(
Ei ne tilattavissa ole, vaan lahjaa.. jos on..

Äänestä
  • lapset ovat vain lainassa. Ei ne aikuisena mitään yhteyttä pidä.

    Äänestä

Olen liian vanha saamaan lapsia.

Äänestä

eipä ole vielä ensimmäistäkään...toiveissa olis...vaan ukkokin on toisen oma :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onkelma1 kirjoitti:

Ja sä haluut. Kaikki naiset haluu. Jos sanoo et ei, niin valehtelee...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu