eri nettisivuja näyttöön ja avattua niin, että voin vuorotella niiden välillä helposti eli edelliset jäävät auki eivätkä peity uuden alle ?
Miten saan useita
6
266
Vastaukset
- simppeliä
Avaa ensi useisiin välilehtiin, Raahaa välilehti irti! sijoita haluamaasi kohtaan
- näin
rautalankasta!
kun useampi kuin kaksi välilehteä.
mene toisen päälle, paina oikea hiirenappi pohjaan ja siirrä hiiri ppois nappi pohjassa! vapauta oikeanpuolinen nappi vasta kun sivu on pois välilehtikentästä. - Että miten?
näin kirjoitti:
rautalankasta!
kun useampi kuin kaksi välilehteä.
mene toisen päälle, paina oikea hiirenappi pohjaan ja siirrä hiiri ppois nappi pohjassa! vapauta oikeanpuolinen nappi vasta kun sivu on pois välilehtikentästä.Yksinkertainen (kysymyskin).
Mennäänkö sen toisen päälle maaten vai istuen? Noita poistettavia nappeja on kyllä mulle liikaa... - PirjoPe
näin kirjoitti:
rautalankasta!
kun useampi kuin kaksi välilehteä.
mene toisen päälle, paina oikea hiirenappi pohjaan ja siirrä hiiri ppois nappi pohjassa! vapauta oikeanpuolinen nappi vasta kun sivu on pois välilehtikentästä.Niin mut kun se ongelma on, että en saa kuin yhden välilehden kerrallaan näyttöön ! Jotta pääsen ottamaan seuraavan, niin pitää mennä takaisin aloitusvalikkoon ja klikata Internet-selainta ja hakea Google ja sieltä se uusi haluttu sivu. Mihin se aikaisempi katoaa, en ymmärrä ??? Ei sitä mistään löydy.
- simsapim
PirjoPe kirjoitti:
Niin mut kun se ongelma on, että en saa kuin yhden välilehden kerrallaan näyttöön ! Jotta pääsen ottamaan seuraavan, niin pitää mennä takaisin aloitusvalikkoon ja klikata Internet-selainta ja hakea Google ja sieltä se uusi haluttu sivu. Mihin se aikaisempi katoaa, en ymmärrä ??? Ei sitä mistään löydy.
Eikös kasissa ole kahden "postimerkin" limitti? Kasi on palikoitu sormella lääpittäviin näyttöihin, eikä oikeisiin tietokoneisiin, siis samoinkun älyttömyys kännykät!
- 5 + 9
Avaat haluamasi sivut eri ikkunoihin. Sivu vaihtuu vetämällä ruudulla sormella vasemmasta reunasta sisään päin (siis oikealle).
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614418KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523261Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492544Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?532524- 1102235
- 241893
- 231662
- 301626
- 1691530
- 361265