Stackars fennor...

när sakliga argument tar slut då tar man till skamliga personangrepp som nu mot Donner,Storgård och Haglund.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Normala människor framhäver sina egna kandidaters goda sidor,men nätfennorna håller endast på med smutskastning av andra partiers kanddater.

Äänestä
  • Om DONNER duger åt dem som har röstat på honom så behöver inte neffena ta några problem.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


skäms på er kirjoitti:

när sakliga argument tar slut då tar man till skamliga personangrepp som nu mot Donner,Storgård och Haglund.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu