taas bemaristi vauhdissa

3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tähän on jo melkeen varauduttu/totuttu :DD, näin käy ku bemaripellellä palaa totaalisesti hermot, eikä kestäny tosiasioita jos joku muu automerkki osoittautuu tilastoaan paremmaksi (Arvatenkin taas) ;) bemari pellet ja muut ns.premium munanlutkuttajat ovat tottuneet jo pienestä pitäen näihin tosi luotettaviin "tilastoihin" se on karu totuus kommentoikaa mitä kommentoitte :D provaja ne teidän kommentit kuitenkin tulee olemaan ja ns.premium kuskien tekosyitä haukkua muita merkkejä ;)

Äänestä

Ei oo näkyny vielä provoja ja valituksia miksi joku muu merkki on pask*mpi kun munanjatke näitten bemaripellejen omista pikku mielistä ja ns.kokemuksista ;D

Äänestä

Jätkä sekos totaalisesti, vaikka oli bimmeri alla niin ei saanu naista naija napsutella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


a n l. p n kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/ulkomaat/art-1288692683567.html?pos=ok-nln

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu