Haglund kuin pikkupoika

Haglundin käyuös oli kuin noiden jääkiekkopoikien erittäin agressiivinen tappeluhenki.Ei siis sivistynyttä puhetta lainkaan siinä vaalikeskuskestelussa.Arhinmäen kanssa oli hyvin lähellä tulla käsirysy.
Vai vielä tuollaisia pitäsi äänestää Bryssleiiin.Ei ikinä ja piste.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lätkäpelaajilla on varaa pullistellakin, mutta ei Mikki Hiirellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


näkijät kirjoitti:

Haglundin käyuös oli kuin noiden jääkiekkopoikien erittäin agressiivinen tappeluhenki.Ei siis sivistynyttä puhetta lainkaan siinä vaalikeskuskestelussa.Arhinmäen kanssa oli hyvin lähellä tulla käsirysy.
Vai vielä tuollaisia pitäsi äänestää Bryssleiiin.Ei ikinä ja piste.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu