Siellä saattaa olla sulle jotain pientä...Eiköhän tää ikävöinti ala olla ohi..
Käypä rakkaani tuolla rakkauspalstalla välillä.
mä vaan
17185
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
mutta ei tainnu yksikään ihanista biiseistä olla mulle :(, sillä en se taida minä olla ketä tarkoitat :(, vai olenko sittenkin?
Tarkenna, pliis.
Taidat sä olla . Turha sitä on enää kieltää. Sielunkumppani.
Jokin tunne vaan iskee, kävin kuuntelemass ne biisit, ja yksi oli/on ylitse muiden, se sykähdytti, kosketti syvältä, toi kaikkea mieleen, mutta onko vain omaa uskomustani.
Kerro jotain mitä siellä rr:ssä on jonka mulle olet lähinnä tarkottanu.
Tietäsipä vaan se sun rakkaasi. Paljon oot linkittänyt musiikkia hänelle..
Eipä ollut musiikkia minun makuuni.
Kannattaisiko etsiä sielunkumppania sittenkin tosielämästä??? Täällä kyllä osaavat kehua ja esittää olevansa hän, mutta se ei ole todellista.
On se todellista, jos sen vaan löytää. Etsivä löytää.
Tunnistaako hän itsensä parista linkistä? Ovatko nuo teidän musiikkianne, yhdessä kuunneltuja ja merkityksellisiä. Silloin ehkä voikin tunnistaa, Jos edes ikinä käy tällaisilla palstoilla. Aurinko paistaa ulkona...
jokin pieni piikki pistävä, ystävä. kuin työntäis tikkuja kynsien alle, nii rakkashualet saa ystäväksi fyysistä kipua, eip tarvihe senkään olla sit yksin.
Ei tarvi enää olla yksin ei.
En mä teistä tiedä, mua alkoi väsyttämään ihan hitosti. Menen nukkumaan ( heräsin liian aikaisin) ja mä nukun klo. 12 sen jälkeen kauppaan ja pihalle.
Hyvää sunnuntaipäivän jatkoa
Käyty on sielläkin.
Kiva, kun kävit.
Noi on niin hyviä...olisipa tää mulle...huoh niin millään muulla ei olisi väliä
Ehkä tää onkin just sulle..
jos se on se hannu.
Ehkä joo ja kenties ja viissiin saattaa ollakin mut luulen et ei kuitenkaan..että jollakin ois mitään tunteita mua kohtaan, nääh..
On se hannu.