Jännittää niin Jussin puolesta
Oikein kihelmöi
1081
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kaikkivoipa Jussi. Kyllä nyt köyhyys loppuu.
Aloittajalle terkut, ett hoidappa ne kihomadot ensin, niin loppuu kihelmöinti.
jussi hommat hoitaa ja lieksan iäliöt jotka häntä iänesti sitten parkuu että voi...voi..voi miten tässä kävi kun mikkään ei muuttunut,on aivan sama kuka läpi pääsee mutta ei mitään valtaa...hei haloo suomesta valitaan 13 meppiä se on kuin ei sitten mitään vaikka muuta väittävät,sen takia sinne on ns.politrukeilla niin hinku kun siellä pääsee paljon vähemmällä kuin suomesa todella hyvät edut
Jussipa teki valintansa ja nauttii elämästä, toisin kun lieksalaiset.
Kyllähän ne pöljät sen isopäisen avaruusolennon jatkoon äänestää. On siinä oikein paljon hyvääkin. Alieni hukkuu hasispiippuinensa suureen massaan katoaa sinne.
Kotimaan politiikassa olisi voinut jotain tehdäkkin ja vaikuttaa mutta EU-parlamentissa ovat pienenä porukkana piipittämässä.
Lieksasta tulee entistä enemmän onnenmaa kun Halla-aho poistuu näyttämöltä.
Jussilla on nyt aikaa keskittyä hevimusiikin tekoon.
Jussi voi tulevilla tienesteillä tilata luxushuoran vaikka joka ilta ja syödä hanhenmaksapalleroita.
Jussi tulee saaman kulukorvauksineen vajaan kymppitonnin palkkaa kuukaudessa. Voipi sitä naurattaa lieksalaiset ja muut höynäytettävät.
Hahahaa vaan sinneki. Miten paljon edullisemmin Mylleri olisi homman hoitanut?