Hänellä on kaikkea; hienoa ura, koulutusta, rahaa, miehiä, lapsia, hevosia, veneitä, ulkonäköä, tyylitajua, laulun lahjoja ja ennenkaikkea miellyttävä ja kaunis käytöksinen.
Vai mitä ?
Vai mitä ?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Juu, niin on.
Muista myös ihana äiti
Älä unohda keskustakotia, tanssitaitoa, rytmitajua ja valtavan tuuheaa, pitkää tukkaa. Hän on myös esimerkillinen puoliso.
Hups, olin unohtaa mainita vaatimattoman ja nöyrän luonteen.
Älykäs ja kielitaitoinen. Kirjallinen itseilmaisu suorastaan häikäisee, voisi olla seuraava Finlandia-palkittu.
Vapise Sofi Oksanen!
Tiivis, tunnettu ja arvostettu suku
Vi-tun ruma kamala ulosottovelkainen kumitissinen botoxnaamainen saa-tanan mshatatskaämmä!!!:-):-):-)
Älykäs, huumorintajuinen.
Kaunis sisäisesti ja ulkoisesti. Aivan ihana luonne, lienee äitinsä Annen peruja. Sanalla sanoen: MENESTYJÄ.
Veit sanat suustani. Menestyjä Martinalla on hämmästyttävä liikemiesvaisto. Ns. moneymaker, joka on koonnut huomattavan omaisuuden taidoillaan ja älyllään.
Anne-äidin poskelle vierähtää onnenkyynel, ajatellessaan lapsensa suunnatonta menestystä, istuessaan merenrantahuvilansa 60m² terassilla, vuosikertashampanja kristallilasissa kimaltaen.
Mahtavat ulosotot.
Hahhaaa Sofia Ruusunen oli upea fitness voittaja.
Ja Martina KETEELLISUUDESSAAN yrittää päästä urheilussa jonkinlaiseen
suomen mestaruuteen.
Suvi on nyt viidakon tähtösissä... Martina OLI, JA TODETTIIN TÄYSIN
PSYKOPAATIKSI.
Suvissa on aitoa ja oikeaa luonnetta. Martina on pelkkä PELLE..
31V JA TÄYSI KAKARA..
Martina on kovin koulutettu ja älykäs.
Ihan kympin oppilas jo koulussa, suosittu kaveripiirissä, ketään ei koskaan kiusannut.
Mielettömän kaunis ihan silleen luonnollisesti.
Paksu tugee, upeet ripset ja kynnet silleen luojanluomana.
Mitään piikkiä ei oo tarvinnut tähän tyttöön laittaa, kun se vaan on niin upee ilmestys luontasesti.
Rehellinen rahaasioissa, uskollinen puoliso.
Täää mimmi on niin rautaa!!!!!!
Äitinä ihan yliveto, imettänyt molemmat tyttärensä täysin, viettää aikaa lastensa kanssa ja asettaa ne etusijalle elämässään.
Sairaan hyvä tekeen ruokaa ja hoitamaan kotia noin muutenkin.
Rahaasioiden hoidossa se vasta haka onkin.
Tätä säntillisempää veronmaksajaa saa hakea!
Kaikki ihannoin Martinaa, kun se on niin kiltti ja lojaali muita kohtaan.
Sillä on ihan kipeen kokonen ystäväpiirikin, kun se on niin suosittu.
Voi että, ihkuu että tollanen lahja on olemassa
Hän on suuri järjenriemuvoitto ihmiskunnalle. Mitä maailma olisikaan ilman hänenlaistaan tyhjäntoimittajaa? Eläisimme tylsässä ja huumoriköyhässä tyhjiössä.
Hänen miehekäs maskuliinisuutensa suorastaa tyrmää meidät. Olemme sanattomia sen juurevan leukaosaston edessä, jota joudumme herkeämättä tuijottamaan. Emme saa silmiämme irti hänen Remontti-Reiskamaisesta olemuksestaan.
Voimme vain nöyrästi kiteyttää ihailumme näin ... ja taas saadaan nauraa.
Heh heh heh haaaaaaa,buuuuuuuu!!!
Tuo Reiska on kyllä yliveto. Ai juu, tukkajumala on myös.
Anteliaisuudessaan antanut koko Suomen katsoa pil...aan, isot mahtavat tatskat millintarkkana työnä tehty - ei virheen virhettä-
heittää tuosta vaan fiinejä ruotsinkielisiä sanoja, mutta yksi asia on mysteeri: miten jonkun pärstä voi olla noin muhkea? Ja oi oi oi sen kv-brändin käsiä - koska tahansa sekoittaisi parin sadat kilot betonia niillä...Ihan oli unohtua; osaa myös täydellisesti kirjoittaa, ei ksokaan krijoitusvihertä !!!
Kv-stara on paras. Ottaen huomioon hänen menestyksensä ja ihanuutensa, miksei hän ole kelvannut miehille muuhun kuin huilunsoittoon?