rieju ei kulje kunnolla ilman ryyppyä

Eli kun ajan normaalisti ja tulee mäki niin tarvii painaa ryyppyä muuten hyytyy koko paska olen vain viilannut putken holkkia ei mitään muuta viriä Rieju Mrx vm:2006
289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Työnnä jo vittuun se rieju yritä ymmärtää ettei vastaus tule sen nopeampaa sataan viestiketjuun kuin yhteen. Lopeta jo

Äänestä

Isompaa suutinta.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avuton kirjoitti:

Eli kun ajan normaalisti ja tulee mäki niin tarvii painaa ryyppyä muuten hyytyy koko paska olen vain viilannut putken holkkia ei mitään muuta viriä Rieju Mrx vm:2006

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu