Mutta te saatte itse etsiä sen sieltä.
Kymärin tekstaripalstalla aiheellinen kommentti
..........
8281
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ai tämä " Ihminen joka jatkuvasti julkaisee keskustelupalstoilla yksityisiä sähköposteja osoittaa äärimmäistä tyhmyyttä ja yksinkertaisuutta....."
Olen täysin samaa mieltä. Oliko se tuo ?
Ihminen, joka jatkuvasti julkaisee yksityisiä sähköposteja julkisilla keskustelupalstoilla on äärimmäisen tyhmä ja yksinkertainen. Luulee, että näin saa kunnioitusta ja myötätuntoa.
PS Tällaista ei foorumilla kirjoitella, poistoon lähtee. Politrukki toimii
Filibendula, karvamato, mheidän poliittiset provot ovat sallittuja
Tekstarit
Politiikkaan pyrkivien tulisi läpäistä mielenterveystutkimus. Ettei vain olisi epärealistisen suurentelevaa käsitystä omasta merkityksestä
Älämölö
10.3. 11:47
Siinä on puolue, jonka kantavana teemana on ollut kertoa, kuinka huonosti muilla puolueilla menee ja kuinka lähellä hajaannusta nämä ovat. Politiikka on taitolaji, eikä liiallinen elämöinti ole hyväksi, sillä jokaisen sauna palaa vuorollaan. Nyt on Perussuomalaisten vuoro
Paula Kähkönen
11.3. 10:09KymenSanomat Kommentit
Ei voi olla oikein että yksityinen henkilö piinaa vuosia kaupungin kaikkia mahdollisia poliittisia henkilöitä ja ajaa omia asioita pakkomielteisin tavoin eteenpäin vaikka tietää mitä siitä on aina seuranut. Kuka tahansa ahdistuisi jatkuvista sähköpostiviesteistä ja uhkailuista viedä oikeuteen milloin kukakin henkilö.
Monelle poliitikolle riittää, jos saa kuvan lehteen. Heille toiminnan ensisijainen tarkoitus on tulla valituksi myös seuraavissa vaaleissa. Heille maailmaan ja asioihin vaikuttaminen tai olosuhteiden muuttaminen ei ole elämän ensisijainen tarkoitus
Tekstari
Ihminen, joka jatkuvasti julkaisee yksityisiä sähköposteja julkisilla keskustelupalstoilla on äärimmäisen tyhmä ja yksinkertainen. Luulee, että näin saa kunnioitusta ja myötätuntoa.