Ilmeisesti USA.N rämpivä talous tarvii sotaa Europpaan?Asetehtaat pyörimään täysillä.. Nyt jo uhoo aluksi, että Europan natomaiden on alettava taas varustauta reippaasti..(ostaa aseita jenkeistä).
Suomen natoliitos tekisi valtavat aseostot jenkeistä. Pitkittyshän natoraja puolella ja se pitäisi Suomen piikkiin varustaa..
Toinen suunta? Parantaa välit Venäjään ja lisätä kauppaa.. EI SOVI Jenkeille!
Suomen natoliitos tekisi valtavat aseostot jenkeistä. Pitkittyshän natoraja puolella ja se pitäisi Suomen piikkiin varustaa..
Toinen suunta? Parantaa välit Venäjään ja lisätä kauppaa.. EI SOVI Jenkeille!
Vastaukset 11
Vanhimmat
tietotusvälineiden mukaan Euroopassa riehuu Putin !
Oletko erehtynyt henkilöstä ?
Sahaavat silmän sinua.. missä se Venäjä riehuu, vajakki?
Ota se p.tin- dildo pois p-pukamies välistä niin helpottaa kummasti ja voit EHKÄ alkaa ajatella täyspäisenä.
Toisaalta, tuntuu se sua häirinneen siks kauan, ettei ihan pikaiseen normalisoitumiseen ole uskominen. Mutta kuiteski, mitä pikimmin heität dildos roskiin, sitä pikaisemmin tervehtyminen alkaa!
Edellinen ohje dildon poisheittämisestä siis nimimerkille sotaa, sotaa.
Pitää varmistaa jos ei hekumassaan käsitä kelle viesti on.....
Hae kirppikseltä edes pätkä älyä, pääset samaan pöytään!
Juuh, tätähän minä olen epäillytkin että venäjän kätyrit hakee kirppikseltä älyä!
Ovat varmaan lukeneet että tietokoneen älykortteja myynnissä, heh heh
CIA joutuu näköjään palkkaaman vain kuoana, sinunlaisia.vajakkeja!
Eilen Obama möykkäsi, että natomaat käyttää liian vähän rahaa puolustusmenoihin. Muutos tultava.. Rahahanat auki ja ostoja USASTA, että Obaman kamujen tehtaat pyörähtää voitolle!
Suomi olisi namupala.. pitkä raja aseistaa natoasein ja suomalaisten piikkiin.. Mitä vitun väliä, että möllit suomalaiset kärsisi.. Voittoa takoisi Obaman kamut!
Kyse, Obamalla.. Riidasta Putinin kanssa..
Huutaa Venäjää pois Ukrainasta?? Itse tuo CIAN, aseita ja möyryää itse Ukrainassa,, Onko vähän pimee?
Vain USA:n miehitys onkin oikein, miksi?
Jakomielistä touhua ja uppoo joihinkin vajakkeihin Suomessakin!