Seuraava listaus osoittaa millaisia hörhöjä ja vainoharhaisia "asiantuntijoita" vasemmalta laidalta löytyy. Jan Rossin jutut kertovat että miehen itsekriittisyys on kadonnut jo kauan sitten:
Jan Rossin kirjoitukset Verkkomediassa:
http://www.verkkomedia.org/news.asp?mode=5&id=6393
Listausta tutkittaessa ei voi tulla muuhun tulokseen kuin että Rossin vainoharhaisuus on jo huolestuttavaa luokkaa. Hän näkee kansainvälisiä kapitalistisia salaliittoja vähän siellä sun täällä. Ja tällaisia huuhaa-juttuja äärivasemmiston piirissä mielellään sitten levitetään.
Jan Rossi on äärivasemmistolainen hörhö
vasemmiston tila?
4
344
Vastaukset
- äaäaaäääa
Koko verkkomedian on hörhöille tehty..
- vasuri on housuissas
Jan Rossi on kylläkin entinen kokoomuslainen joka vittuuntui puolueessa valtaa pitäviin euvostososialistivajakkeihin jotka kyllä puhuvat kovasti markkitaloudesta vaikka heillä ei ole alkeellisintakaan ymmärrystä siitä mitä markkinatalous on.
- Anonyymi
Se on palannut kokoomukseen ja mylvii nyt Palestiinan tunnustamisen puolesta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Se on palannut kokoomukseen ja mylvii nyt Palestiinan tunnustamisen puolesta.
Uuh siis näitä woke porvareita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 903285
- 883053
- 681872
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä191852- 301787
- 211711
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341399- 481327
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91319