Suomi24 Lieksa- sivusto on häpeäksi Lieksalle, mutta se on todella suureksi häpeäksi ylläpidolle ja ennen kaikkea niille jotka mainostavat Suomi24:n Lieksa-sivuilla ja Suomi24:ssa yleensäkin.
Minulle ainakin moinen antaa vähintäänkin epämääräisen ja vastemielisen kuvan noista yrityksistä ja Lieksan kaupungista.
Hyi helvetti mitä touhua!
Minulle ainakin moinen antaa vähintäänkin epämääräisen ja vastemielisen kuvan noista yrityksistä ja Lieksan kaupungista.
Hyi helvetti mitä touhua!
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ei Lieksan sivustolla ole ollut aikoihin kunnollista ylläpitoa tai kontrollia. Kaikesta saa kirjoittaa, jopa karaokestakin. Ylläpidon suuressa suosiossa ja suojeluksessa ovat peräsuolijutut ja homostelut. Niistä ylläito saa kaikkein suurimmat nautinnot.
taitaa suurin p-askan- suoltajasuojelus olla juuri ylläpito kun ei mitään tapahdu
Eikö tämä ole silloin nimensä veroinen eli Suoli24, joten mitä siinä valitatte?
Rekisteröikää itsenne Iltalehteen ja lähetelkää juttujanne Pohjois-Karjalan palstalle, sillä se kärsii lihavien vuosien jälkeen kirjoittajapulasta koska monet on suivaantuneet syystä tai toisesta ja lopettaneet foorumin käytön kokonaan.
Niinpä on ylläpidosta kiinni kun kaikki p aska saa olla. Joensuun sivulta lähtee heti, huomasin vaan kerran, että sinnekin oli vastaavia aloituksia kirjoitettu.
Lieksan palstalle pitäisi jonkun ryhtyä luotsiksi(=palstan valvoja). Sitten loppuu tämä joutava pjaska kirjoittelu. Olen itsekin jo miettinyt luotsiksi ryhtymistä, mulla ei vaan aina ole aikaa seurata sivua.
Löytyykö ketään halukasta luotsiksi?
En kyllä usko, että tämä kaikki kakkakirjoittelu on lieksalaisista lähtöisin.
Häpeäksi Lieksalle on. Ihmettelen suuresti, ettei näitä todella ala-arvoisia juttuja poisteta. En enää viitsi juuri vierailla sivuilla, oksettaa moinen touhu.
Lieksa on penis.
Lieksa on likainen anaaliaukko.
Lieksa on suomen peräreikä, sontainen.
Lieksassa anaaliyhdynnät suurta muotia!
Miettikää, jos minä viitsin ryhtyä luotsiksi, kauanko juttunne viipyvät.
Kuulehan kolmannen luokan runkkaripaviaani.
Kuinka kauan luulet jaksavasi luotsina?
Onko se niin rankkaa tuo deletenapin painaminen.
Sanoi vaari. Riippuu ajankesto siitä, oletko terve mieleltäsi. (mikähän sitä nykyaikana on?, siis terve mieleltään.) Minua ei haittaa vaikka luotsiksi ryhtyisit. Sittenpähän nähdään mikä on tulos.