Moi kissaihmiset!
Mulla on ongelma, meidän makuuhuoneessa on haissut pidemmän aikaa jo kissanpissille, mutta en löydä hajun lähdettä, olen haistellut sängyt, vaatekomerot yms. mistä haju voisi tulla, mutta en keksi millään muuta paikkaa mihin kissa voisi pissiä, lattiatkin olen tarkastanut. Eiköhän kissanpissin sängystä helposti huomaisi ja haistaisi?
Kun olen vaihtanut vuodevaatteet haju kuitenkin häviää hetkeksi ja tulee taas takaisin.. Onko jollain samanlaisia kokemuksia??? Toivottavasti joku voisi auttaa!
Kissanpissi haisee makuuhuoneessa!
Kissan ystävä
2
170
Vastaukset 2
- maaorava
Voiko merkkailla? Onko leikattu? Pienet pisuruikkaukset saattavat kuivua aika nopeasti. Jos tulet töistä ja sillä välin on ruikitti niin eiköhän ne oo jo kuivunu.
Myös seinille voivat ruikkia. - kissan ystävä
Kissat on tyttöjä ja leikattu. rupesin miettimään, että alkoiko haju leikkauksen jälkeen kun toinen oli sen jälkeen paljon paikallaan ja nukkui makuuhuoneessa. Omituista on se, että siellä huoneessa ei taas haise ja kun tuuletan niin rupeaa haisemaan? Ruikkiiko tyttökissat?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tuot pöytään parisuhteessa?
Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä35013792 km on nykyään liian pitkä koulumatka
Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk66798- 54783
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä185776- 38745
Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma28715Miia Heikkinen avautui !
Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa64664- 52662
- 57648
- 59641