marsmars lääkäriin!

mene jo.
5168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mene ite

Äänestä

koitasit ap ensin ihan itse rauhottua, ja sen jälkeen vasta kehotat toisia menemään.
Piti ihan miettiä, ja tuli vaan mieleen, tai ei mieleenkään, mutta tuota noin mm,,, kukahan tämäkin alotuksen teki?

Äänestä

menenkin. Ihan pian.

Äänestä
  • se pakkosyy mennä lääkäriin. Toivottavasti saat/olet saanut tarvittavvan avun.

    Äänestä

Muistelin tuossa, että olen käynyt lääkärissä viimeksi joskus 90-luvulla, hammaslääkäriä lukuunottamatta. Nytkin on kaikki kunnossa, joten en kyllä turhanpäiten mene.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mene kirjoitti:

mene jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu