sitä asiaa

suvi rakas, hei mä tunnen sun kosketuksen, voisin kuvitella että kaipaat mua.
355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

en kaipaa, en kaipaa ketään. varsinkaan ketään miestä. jos olet nainen niin voin jutella.

Äänestä

ootko oulusta? joo oon nainen

Äänestä
  • en ole, mun pitää mennä. pidä huoli, sori että on huono päivä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


+21 vuotias kirjoitti:

suvi rakas, hei mä tunnen sun kosketuksen, voisin kuvitella että kaipaat mua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu