Monesti sanotaan että kun kohtaus tulee niin kannattaa keskittyä johonkin muuhun tai harrastaa liikuntaa.
Miten joku voi paniikkikohtauksessa harrastaa liikuntaa ku sydän hakkaa jo muutenkin hulluna ja tuntuu että henki lähtee. Te jotka paniikkikohtauksessa pystytte harrastamaan liikuntaa, niin se ei oikeasti ole edes paniikkikohtaus vaan joku muu lievempi juttu.
Jauhanta liikunnasta apuna paniikkiin
Timoteii
0
60
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562156Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942075- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141273EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391188- 61103