Nimimerkki on jatkuvasti pyrkinyt järkyttämään ikaalislaisia. Tämän toiminnan hän aloitti jo kaksi-kolme vuotta sitten kirjoittamalla surullisenkuuluisan kirjoituksen: Jassoo vai kommunisti Viitaniemi.
Keskusteluketju sai tuolloin suurta huomiota ja lopulta se poistettiin täältä!
Keskusteluketju sai tuolloin suurta huomiota ja lopulta se poistettiin täältä!
Vastaukset 7
Vanhimmat
Onko Rouvasta tehty ilmoitus ja onko kuulustelut alkaneet.
Arveleeko Rouva että näyttö häntä vastaan on riitttävää ?
Milloin pääsit putkasta ?
Ei ole vielä kuulusteltu. Paljon olisi kyllä sanottavaa, mutta lukekoon virkavalta täältä - jos heitä kiinnostaa. Sääli vain, että paljon hyviä keskusteluita on poistettu!
113 herjasi alvariinsa persujen Hannu Viitaniemeä.
Satu Viitaniemen puolustaessa isoisäänsä 113 kohdisti
vihansa häneen.
113 muun muassa väitti että Satu piti koiraansa lyhyessä
narussa kovassa pakkassäässä ym muuta paskaa...
Tälläinen 113
113
17.3.2012 19:07
-2
Sulje
Sinunko se koira oli siellä viljalassa joka oli yötäpäivää ulkona oli pakkasta kuinkapaljon tahansa? Ei ainakaan silloin paljon viitaniemen nimeen kiitelty, edes viljalassa.
VASTAA
Facebook
Twitter
share email
share url
Ilmoita asiaton viesti
Satu Viitaniemi
17.3.2012 22:57
3
Sulje
Asiahan ei mielestäni mitenkään tähän keskusteluun liity. mutta kyllä oli minun koirani ja on edelleen minun koirani. Ja asiasta en enempää kanssanne keskustele. saatte aivan itse lukea sieltä adressi sivuilta mitä olen sinne vastannut kyseisistä väitöksistä. :DD ja raukkamaista on se ettet kirjoita omalla nimellä jos kerran tahdot asiasta tietää. en keskustele omista asioistani nimettömien kanssa. Ja mieluusti jos jotain nokankoputtamista on, niin sanotaan päin naamaa. ei täällä. raukkamaista. :DD
Ihan perseestä koko 113
Eikös 113 ulostanut kerran housuihinsa yleisellä paikalla ?
Useankin kerran!