Einin kuvien kanssa touhuilu

Pellon runkkuobjekti

Onko kukaan muu kuin minä, katsellut laulaja Einin kuvia ja vetänyt käteen? Itse aloin asiaa harrastamaan jo 80-luvulla ja vieläkin Einin minihameen paljastamat sääret saavat mällini lentämään komeassa kaaressa! Ja jos asiaa tarkoin mietin, niin eiköhän Eini tiedä monen miehen näin tekevänkin.

8

823

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onhan tuota vatkattu

      Einiä katsellessa on veivattu varmaan tynnyreittäin mällejä vuosikymmenten mittaan. On se jännä että joku onnistuu saamaan tuollaiset geenit että vielä tuossa iässä saa katselijaltaan nöpöttämään.

      • runkkaan kahdelle

        Kyllä Eini on varmaan ollut ja on hyvä kohde runkata. Hyvät sääret minihameessa, Tallensin kuvia ja Einistä ja ajattelin näin ensimmäistä kertaa aloittaa vatkaamisen Einille. Vatkaan nyt Eija-Riitta Korholalla, kohta tulee Einin kuvia, tallensin tikulle Einiä ja Eija-Riittaa. Nyt tuli Einin kuva, ihan kivaltahan tämä tuntuu, ihan kiva vatkata molemmille. .


    • runkkan uusinnan

      Äsken laukesin.Alkoi tulemaan Eija-Riitan kuvan kohdalla ja loput tuli kun kuva vaihtui Einiksi.Oli ihan kivaa puuhaa. Aion pitää tunnin tauon ja vatkaan toisen kerran, ei ole kiire huomenna minnekään. Vaihdan Eija-Riitan Sara Säkkiseksi ja toinen on Eini.

    • ei niin...
    • vsi rinnat.

      No eipä noista tisseistä juuri mitään selvää saanut.

    • kolmas kerta

      Nyt on runkkaus käynnissä. Vedän kolmatta kertaa Einille. Tein taas uuden kansion jossa on Johanna Rauniota ja Helena Lindgreniä Einin lisäksi.Johannasta on kaksi kuvaa ylitse muiden, toinen kuva on jossa kaunotar on valkoisessa morsiuskorsetissa, valkoisissa pikkuhousuissa ja valkoisissa sukissa, sukkien yläosassa on pitsikoriste.Johanna on käsittämättömän kaunis korsetissaan. Toinen kuva on jossa Johanna on tuoreilla heinillä ladossa, pellavahameessa, Pellavapaita päällään, nännit kuultavat puseron lävitse. Mahtavaa kuvitella kun runkkaan Johannalle, saisipa kaunotarta lämpöisenä kesäiltana, ladossa, tuoreilla vastaniitetyillä heinien päällä, viltti alla, seinän vieressä, jolloin saisi jaloille hyvän tuen, pystyisi työstämään kaunotarta kunnolla. Vanhanajan maalaisromantiikkaa, kovan työpäivän päätteeksi hyvin ansaittua viihdettä kaunokaisista ihanimman kanssa, nam. Yksi kuva on Helenasta, jo vanhempi mustavalkoinen kuva jossa Helena on alasti, alaosassa on sukkanauhaliivit, erittäin kaunis ja hoidettu alapää paljaana, vaon alaosaa näkyy hiukan. Lähennän aina välillä kuvaa niin että voin tarkastella Helenan alapäätä lähikuvassa, vauhti kiihtyy aina silloin runkkauksessa. Kirjoitus keskeytyi vähäksi aikaa kun piti runkata kunnolla, nyt taas on vauhti normaali.

      • hämärät hetket

        Herrijee kun muistaa 70/80 luvun taitteen aikakausilehtiä niin silloin niissä riitti paljasta pintaa tai edes hieman peiteltyä bikinirunkoa yms. Silloin femakot eivät vielä olleet sensuroineet kuvituksia. Avussa ja Seurassa saatto olla rinnat paljaana sivusta kuvattuja tyttöjä niin ettei näkynyt kun tissin sivu muttei nänni. Kyllä niille kuville vatkattiin huusissa maalla. Kokoelma oli oven yläpuolella olevan laudan takana syvennyksessä. Huusissa oli kesällä kova paskanhaju mutta se unohtui kun kiihko alkoi nousta vatkatessa. Muistan ottaneeni Einiä ja myöhemmin Mona Caritaa. Vetelin myös shampoomainosten työille joilla oli pyyhe pikkasen rintojen päällä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      139
      3870
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      344
      2997
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      10
      1906
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1635
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1099
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      944
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      874
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      784
    9. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      771
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      65
      761
    Aihe