77 osallstujaa TUL 7.6

28 sarjaa ja 77 osallistujaa....

tota noin....onks järkee
4436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

alkaa olla katoavaa kansanperinnettä

Äänestä

järkeä. ja jotkut sitte niin säälittäviä että pelätään paria kiloa ja pysytään yksin sarjassa mitaleita kumartelemassa.... osa sen osaa

Äänestä
  • noit tuloksii ei voi ku ihmetellä miksi ei oo sarjoja yhistelty. ihan pokalien jakoo vaa

    Äänestä

  • ku katteli kirjoitti:

    noit tuloksii ei voi ku ihmetellä miksi ei oo sarjoja yhistelty. ihan pokalien jakoo vaa

    Jotkut tykkää pokaaleista

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


isor gamet kirjoitti:

28 sarjaa ja 77 osallistujaa....

tota noin....onks järkee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu