helluntailainen ei osaa olla kateellinen

Kesitas


eilen 20:30
.


Ei ole Erätukku parannusta tehnyt, sillä edellinen omistaja eli Siikalatvan metsissä ja paikallinen RY ruokki Häntä ja Poliisit antoivat olla, että jättivelat vanhentua.

Onneksi lapset asuvat puolen hehtaarin taloissa Oulunsalossa.

Nyt hoidellaan hyvällä, vilkuttelun omalla tunnolla bisneksiä.
354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kesitas kirjoitti:

>Ensinnäkin, en herjaa uskovia, enkä myöskään lestadiolaisia>

>>Missä ja miten pelottaa ja missä huutelen asiattaomia>>>>

Kesitas kirjoitti:

""Kaikesta näkee, että mielesi on saastainen.
Näet kaikessa vain seksuaalisuutta.
Sairastat ilmeisesti samaa addiktiota, kun valtaosa koko VL liikkeen isistä, jotka raiskaavat kesäisesti pukeutuneita ala- ikäisiä lapsiaan."

Äänestä
  • Muta eikö Hän olut oikiassa ??

    Äänestä

Oet saastaa !!!?

Kes

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miljonääri itsekin kirjoitti:

Kesitas


eilen 20:30
.


Ei ole Erätukku parannusta tehnyt, sillä edellinen omistaja eli Siikalatvan metsissä ja paikallinen RY ruokki Häntä ja Poliisit antoivat olla, että jättivelat vanhentua.

Onneksi lapset asuvat puolen hehtaarin taloissa Oulunsalossa.

Nyt hoidellaan hyvällä, vilkuttelun omalla tunnolla bisneksiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu