Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Itsetyydytys?

Hei olen 17-18 ja olen jo kokeillut sormilla kertokaa pliis joku jolla saa hyvät orkut
2208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ps:kokeiltu on myös pullo

Äänestä

Olet kokeillut sormet sekä pullon. Kumpikaan ei tuottanut toivottua tulosta. Kokeile banaania, mehevää kurkkua, meheviä porkkanoita. Ehkä näillä eväillä saatais tulla orgasmi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Orkkumimmi kirjoitti:

Hei olen 17-18 ja olen jo kokeillut sormilla kertokaa pliis joku jolla saa hyvät orkut

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu