Kysyn minäkin kirkastuuko elämäni?

Mitä näkyy rakkauteeni ja kotiasioihin yleensä? Olenko oikealla tiellä koska joskus mietin ovatko valintani olleet oikeat?
154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mielestäni olet kyllä valintojasi harkinnut aikoinaan joka kantilta punniten, et ole niitä kevytmielisesti etkä hätiköiden pelkällä tunteella tehnyt vaan järki on ollut mukana kaiken aikaan sinulla noissa asioissa.

Lakkaa olemasta itsellesi niin ankara turhan päiten, niin hyvin olet monessa vaikeassa kohdassa onnistunut että voisit antaa vaihteeksi tunnustustakin itsellesi, olet pohjimmiltasi kunnon kaveri ja hyvä tyyppi. Mitään erityistä en kotiasioissa nyt tulkitsisi, hyvä poppoo sulla on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kirkas tähtitaivas? kirjoitti:

Mitä näkyy rakkauteeni ja kotiasioihin yleensä? Olenko oikealla tiellä koska joskus mietin ovatko valintani olleet oikeat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu