http://www.jokerit.com/kaupunki-palkitsi-vaanasen-ja-teravaisen
Miten voi olla mahdollista että ihminen joka pelaa aina sikaa(aiheuttaa loukkaantumisia vastustajille) ja joka solvasi rasistisesti Siim Liivikiä nimittämällä Liivikiä ryssäksi niin voi olla vuoden urheilija??!!!
Ja kyseinen "mies" on jatkuvasti törkylehti Seiskan etusivulla, viimeksi oli kuva kun harrasti seksiä naisen kanssa parkkipaikalla autossa!!!!
On niin kaukana ihmisestä ja pelaajasta josta nuoren pitäisi ottaa mallia!!
Rasisti!!!!
Väänänen helsinkiläisurheilija 2014????
ROSKAA!!!!
5
199
Vastaukset
- nii ootki'
"... ja joka solvasi rasistisesti Siim Liivikiä ..."
Missä ja milloin ??
"... jatkuvasti törkylehti Seiskan etusivulla..."
Se tuskin on Ossin oma valinta :))) - en gång alltid
http://www.liiga.fi/arkisto/kurinpito/kurinpitopaatos-ossi-vaanasen-asiassa.html
Siinä sinulle faktaa.- hurrilogiikka
Jos on mokannut vuonna 2012, ei voi tulla valituksi vuonna 2014 ?
- narrilogiikka
hurrilogiikka kirjoitti:
Jos on mokannut vuonna 2012, ei voi tulla valituksi vuonna 2014 ?
Eiks se riitä, että on sinä vuonna (kun valitaan) kiltisti... muutenhan voi sitten olla millainen mulkku (ja esikuva) tahansa?
- rasisti on reppana
Kerran rasisti, aina rasisti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061