Miehet jotka ei halua peppuseksiä?

yhane1

Onko niitä paljonkin, miehiä jotka ei sitä halua ollenkaan? minun avomieheni ei pidä yhtään ajatuksesta mutta olemme kokeilleet sitä muutaman kerran, se vain välillä menee pieleen kun sillä ei meinaa pysyä kovana.

Minä ainakin kovasti haluisin ja sen aikaa kun se on sisällä niin tuntuu ihanalta.. hän ei myöskään halua sormeaan sinne laittaa vaikka olisi ohuet hanskat kädessä, ainoastaan seksileluja voi laittaa.. Todella ikävää kun tässäkin roolit vaihtuneet kun naisena haluaisin sitä välillä ja hän ei tykkää ollenkaan, osaksi se on hankalaa isojen pakaroideni takia, vaikei olla sopivassa kulmassa ja jos sieltä tulee niitä eritteitä penikseen niinkuin välillä tulikin on se suurin syy miksei hän sitä halua :(

8

418

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seksuaaliterapeutti

      No onhan noita heteroita paljon. Homoseksuelleja ja kaappihomoseksuelleja paljon vähemmän.

      Toki pienikulliset on asia erikseen, heillä ei pillun naiminen tunnu missään kun oma lerssi on niin pieni. Sitten pitää väkisin päästä poraamaan kakkosta "että tuntuisi jossain".

      Eli johtopäätöksenä suosittelen vaihtamaan miehesi pienimunaisempaan malliin.

      Terveisin,

      Itseoppinut seksuaaliterapeutti

    • 46v sinkku

      Miehenä pidän kovasti naida naista peppuun ja täyttää Se kuumalla spermalla,nainen nauttii valtavasti kun nain pitkään takaapäin.

    • Seksi on erityisesti tunneasia - sitä harrastetaan koska se tuntuu hyvältä ja sellaista seksiä ei harrasta joka ei anna nautintoa. Itse ole hyvin vapaamielinen seksin suhteen ja olenkin kokeillut kaikenlaista. Peppuseksiä olen kokeillut jonkun kerran naisen pyynnöstä. Minua se ei säväyttänyt. Visuaalisuudesta, tunnepuolelta ja tuntumaltaan ykköstä ei voita mikään.

      Onneksi makuasioista voi aina kiistellä. Erittäin mainiosti tähän kohtaan sopii sanonta: Antaa kaikkien kukkien kukkia.

    • helpe

      Niin, miehet, jotka eivät halua peppuseksia...heitä on TODELLA PALJON!

      1. Heidän mielestään anaali ei ole yhdyntään tarkoitettu.
      2. He eivät ole nk. seksinkokeilijoita, jotka haluavat uutta/vaihtelua tai psykologisesti eivät "etsi" näitä ominaisuuksia itsestään.
      3. He eivät malta kysyä sitä naiseltaan.
      4. Se on heidän mielestään likaista.
      5. Se on homoseksuaalinen yhdyntätapa.
      6. Näiden edellä mainittujen summa.

    • Runo sairaudesta

      Homojen hommaa ja taudit tarttuu, paska kyrvän päähän karttuu.
      Ei kyrpää perseeseen fiksu laita, ei paska hyvältä suussa maita.
      Jos aidsin haluat itselles suoda, muista kaveritkin peppuhommiin tuoda.
      Sairas on mieli ken perseeseen työntää, pienen kalunkin siten itselleen myöntää.

      • Ihmettelen miksi joillakin peppuseksi yhdistyy aina ulosteeseen. Jonkinasteisesta pakkomielteestä lienee kysymys.

        Erittäin lyhyttä logiikkaa käytät päättelyssäsi:

        Kyrpä perseessä - Paskan maku suussa - aids - sairas mieli - pieni kalu.

        Huomaatko että kirjoitat miltä s i n u s t a t u n t u u?


      • Sekavaa porukkaa
        d_ram kirjoitti:

        Ihmettelen miksi joillakin peppuseksi yhdistyy aina ulosteeseen. Jonkinasteisesta pakkomielteestä lienee kysymys.

        Erittäin lyhyttä logiikkaa käytät päättelyssäsi:

        Kyrpä perseessä - Paskan maku suussa - aids - sairas mieli - pieni kalu.

        Huomaatko että kirjoitat miltä s i n u s t a t u n t u u?

        Ootko sekaisin? Ihmettelet miksi joku yhdistää persereiän ja ulosteen? Persereiän ainoa tarkoitus on ulosteen poistaminen ihmiskehosta, joten mieti uudelleen. Sulla taitaa olla pakkomielteenä b-hole ramming.


    • Syyllistyit taas samaan virheeseen josta jo tuolla ylempänä kirjoitin.

      Persereiän kautta poistuu uloste. Ensisijainen tarkoitus onkin tuo, mutta eihän se tarkoita ettei sitä voi tai saa mihinkään muuhun tarkoitukseen käyttää.

      Tuossa ylimmässä viestissäni kerroin oman mieltymykseni peppuseksin suhteen. Hyvin fobiavapaa se on, vaikkakaan se ei minua sytytä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. No nytkö tuli lähtö Orpolle?

      Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall
      Maailman menoa
      236
      1825
    2. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      186
      1591
    3. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      45
      1202
    4. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      50
      932
    5. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      760
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      30
      741
    7. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      21
      730
    8. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      38
      727
    9. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      23
      702
    10. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      627
    Aihe