Luojani, varjele, etten koskaan läskisty

spämmiä tänne sekopää aloituksia jollekkin tyypille, kuten tuo yx vesipää akka.
7151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Älä koskaan sano ei. Pilkka voi käydä omaan nilkkaasi. Naurettava aloitus, kulta

Äänestä

Parempi olla vesipää kuin kusipää.
Mikä taitaa aloituksesta päätellen hölskyä aloittajan päässä.

Äänestä
  • varaa olla kusipää, kun olen helv- etin hyvännäköinen, enkä todellakaan mikään vesipää valas, niinkuin joku.

    Äänestä

what?

Äänestä

noita molempia, kun sait ne samaan kirjoitukseesi tungettua.
Näyttikö peilikuva mitä kehosi todellisuudessa on ja siitä kyrpiintyneenä nakkasit oman olemuksesi kuvan meille mietittäväksi?

Äänestä

On se jollakin aikaa ja mielenkiintoa näpytellä sekoja tänne, useampia näköjään. Taitaa se olla vähän kilin kolin lauantain kunniaksi , ellei useamminkin,, tai muuten vaan piipiip!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


enkä ala kirjoitti:

spämmiä tänne sekopää aloituksia jollekkin tyypille, kuten tuo yx vesipää akka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu