Elikkäs mikä olis paras asento anaaliseksiin?
Mikä paras
5
413
Vastaukset
- raffsex
Vastaanottava osapuoli kyljellään ottajan edessä, tästä ei voi olla helpompi rentoutua vastaanottamaan anaaliseksiä. Vastaanottava vatsallaan ja ottaja vain työntyy anaaliin sisään, tämän riettaampaa ja antautuvampaa hankala kuvitella. Joskus voi helposti livauttaa kalun liukkaana naisen kakkoseen lähetyssaarnaajasta, menee helposti monta työntöä ennen kuin nainen edes tajuaa kolon olevan vaihtunut.
- poika12345
Takaapäin, on paras... saa silloin tarpeeksi syvälle.
- kiinnostunut...?
Ikä?
- kiinnostunut...?
Mikö sun ikäs on poika12345?
- marita25
Nuoria, ujoja ja kokemattomia tyttöjä etsimässä vanhempia miehiä. http://u.to/QOF9Bg
Ketjusta on poistettu 14 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m4346163- 875470
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest514467- 543996
- 783961
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse33616SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933549Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1213274Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713251- 432309